Draga ftpadmin at lug punct ro,
Multe multumiri pentru sarcasmul ce cu bunavointa il raspinditi. PS. Un simplu NU era suficient, nu toti sint la fel de bine informati ca ftpadmin at lug punct ro. Cu si mai multa intelegere, Sorin Vijelie On Fri, 2007-02-09 at 11:58 +0200, Ratiu Petru wrote: > On 2/9/07, Sorin Vijelie <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Salut all, > > > > Exista asa ceva ? > > Si daca da, unde ? > > > > Stimate domn, > > Dupa umilele noastre cunostinte, RHEL si pachetele sale sunt > disponibile doar clientilor RedHat prin intermediul RHN. > > Daca obtineti un url de pe care se poate face sync in conditii legale, > am fi incantati sa oferim acest serviciu. > > Cu intelegere, > > ftpadmin at lug punct ro > > _______________________________________________ > RLUG mailing list > [email protected] > http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
