On Sat, Feb 10, 2007 at 09:21:44PM +0200, Adi Andrei wrote:
> 
> >>shell_exec('sudo su; /sbin/iptables -N test');
> >
> >Elimina "su;".
> 
> N-a vrut nici asa. In log-uri nu mai apare mesajul ca ar trebui sa fiu 
> root. Acum cred ca asteapta o parola pentru ca la eroare in log este 
> "Password:". Da' in seara asta chiar nu mai am chef de stat cu nasul in 
> PHP. Multumesc oricum! Nu ma asteptam ca sambata seara sa mi se raspunda 
> asa de prompt! 
> 
modifica drepturile de acces la script

_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui