On 2/10/07, rzeno <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
On Sat, Feb 10, 2007 at 09:21:44PM +0200, Adi Andrei wrote:
>
> >>shell_exec('sudo su; /sbin/iptables -N test');
> >
> >Elimina "su;".
>
> N-a vrut nici asa. In log-uri nu mai apare mesajul ca ar trebui sa fiu
> root. Acum cred ca asteapta o parola pentru ca la eroare in log este
> "Password:". Da' in seara asta chiar nu mai am chef de stat cu nasul in
> PHP. Multumesc oricum! Nu ma asteptam ca sambata seara sa mi se raspunda
> asa de prompt!
>
modifica drepturile de acces la script

_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug



--
--

_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui