On 2/10/07, rzeno <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
On Sat, Feb 10, 2007 at 09:21:44PM +0200, Adi Andrei wrote: > > >>shell_exec('sudo su; /sbin/iptables -N test'); > > > >Elimina "su;". > > N-a vrut nici asa. In log-uri nu mai apare mesajul ca ar trebui sa fiu > root. Acum cred ca asteapta o parola pentru ca la eroare in log este > "Password:". Da' in seara asta chiar nu mai am chef de stat cu nasul in > PHP. Multumesc oricum! Nu ma asteptam ca sambata seara sa mi se raspunda > asa de prompt! > modifica drepturile de acces la script_______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
-- -- _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
