Salut,

Vreau sa rescriu adresa de mail [EMAIL PROTECTED] (care e la mine, local) in 
[EMAIL PROTECTED] si sa ii retrimit lui mailul. Deoarece sunt foarte 
multe adrese de mail la mine local, ma gandeam sa folosesc procmailul. Cum 
s-ar face asta si cum reinjectez eu mailurile primite in queue si sa le 
retrimit?


Multumesc,

Florin

_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui