Salut, Vreau sa rescriu adresa de mail [EMAIL PROTECTED] (care e la mine, local) in [EMAIL PROTECTED] si sa ii retrimit lui mailul. Deoarece sunt foarte multe adrese de mail la mine local, ma gandeam sa folosesc procmailul. Cum s-ar face asta si cum reinjectez eu mailurile primite in queue si sa le retrimit?
Multumesc, Florin _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
