Florin Samareanu wrote:
Vreau sa rescriu adresa de mail [EMAIL PROTECTED] (care e la mine, local) in [EMAIL PROTECTED] si sa ii retrimit lui mailul. Deoarece sunt foarte multe adrese de mail la mine local, ma gandeam sa folosesc procmailul. Cum s-ar face asta si cum reinjectez eu mailurile primite in queue si sa le retrimit?

pai asta nu se facea cu .forward and friends? postfix si sendmail stiu de .forward direct, la qmail tre sa folosesti dot-forward.

_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui