2009/2/2 lonely wolf <[email protected]>:
> face comutarea nu se va modifica. seria BackUPS e proasta prin conceptie.

Sa nu fim rai, seria BackUPS e foarte buna acolo unde ai energie
_de_calitate_ la priza. Ori din pacate multe locuri de prin tara asta
nu exceleaza la acest capitol (Bucuresti included, mai ales de cand cu
explozia de cladiri de birouri si pastrarea infrastructurii vechi si
MULT subdimensionate de transport si distributie a energiei)...


-- 
Ave

_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui