2009/2/2 lonely wolf <[email protected]>: > face comutarea nu se va modifica. seria BackUPS e proasta prin conceptie.
Sa nu fim rai, seria BackUPS e foarte buna acolo unde ai energie _de_calitate_ la priza. Ori din pacate multe locuri de prin tara asta nu exceleaza la acest capitol (Bucuresti included, mai ales de cand cu explozia de cladiri de birouri si pastrarea infrastructurii vechi si MULT subdimensionate de transport si distributie a energiei)... -- Ave _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
