> Ar trebui sa mearga toate. Primul din lista il folosesc eu pe > un sistem mandrake 9.1 fara probleme.
Primul din lista il am si eu pe un SuGe9 si nu imi merge !! --- Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/
> Ar trebui sa mearga toate. Primul din lista il folosesc eu pe > un sistem mandrake 9.1 fara probleme.
Primul din lista il am si eu pe un SuGe9 si nu imi merge !! --- Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/