On Mon, 12 Jan 2004 17:57:02 +0200 Vlad Roca <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> > Ar trebui sa mearga toate. Primul din lista il folosesc eu pe > > un sistem mandrake 9.1 fara probleme. > > Primul din lista il am si eu pe un SuGe9 si nu imi merge !! modprobe bttv card=? tuner=? Ce ai pus la optiunile de mai sus de nu merge? -- Tibi --- Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/
