On Mon, 12 Jan 2004 17:57:02 +0200
Vlad Roca <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

> > Ar trebui sa mearga toate. Primul din lista il folosesc eu pe
> > un sistem mandrake 9.1 fara probleme.
> 
> Primul din lista il am si eu pe un SuGe9 si nu imi merge !!

modprobe bttv card=? tuner=?  
Ce ai pus la optiunile de mai sus de nu merge?
 
-- 
Tibi

--- 
Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/


Raspunde prin e-mail lui