On Sat, 19 Mar 2005, Uplink wrote:

> Ce programe folosesc animalele de la RDS si EuroWeb ca sa detecteze cand 
> esti floodat si ca sa-ti taie netul?
> 
> Vreau si eu unul din alea ca sa vad ce se intampla inainte sa taie, ca 
> sa-i pot lua de gat. Mie mi se pare ca abuzeaza de chestia asta. Cum se 
> cheama si de unde iau asa ceva?

LOL. E usor de dovedit daca abuzeaza sau nu. ceva grafice sau contorizare 
a traficului tau si se vede ce se intampla. Sincer sa fiu nu cred ca 
cineva ar abuza de asa ceva chiar daca romanul se gandeste ca daca ce e in 
stare sa faca el probabil si altii fac la fel.

Cat despre ce program folosesc, de obicei se folosesc solutii in-house, 
deci ma indoiesc sa gasesti undeva softul folosit.

-- 
Mihai RUSU                                    Email: [EMAIL PROTECTED]
GPG : http://dizzy.roedu.net/dizzy-gpg.txt    WWW: http://dizzy.roedu.net
                       "Linux is obsolete" -- AST

--- 
Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/


Raspunde prin e-mail lui