On Sat, 19 Mar 2005, Uplink wrote: > Ce programe folosesc animalele de la RDS si EuroWeb ca sa detecteze cand > esti floodat si ca sa-ti taie netul? > > Vreau si eu unul din alea ca sa vad ce se intampla inainte sa taie, ca > sa-i pot lua de gat. Mie mi se pare ca abuzeaza de chestia asta. Cum se > cheama si de unde iau asa ceva?
LOL. E usor de dovedit daca abuzeaza sau nu. ceva grafice sau contorizare a traficului tau si se vede ce se intampla. Sincer sa fiu nu cred ca cineva ar abuza de asa ceva chiar daca romanul se gandeste ca daca ce e in stare sa faca el probabil si altii fac la fel. Cat despre ce program folosesc, de obicei se folosesc solutii in-house, deci ma indoiesc sa gasesti undeva softul folosit. -- Mihai RUSU Email: [EMAIL PROTECTED] GPG : http://dizzy.roedu.net/dizzy-gpg.txt WWW: http://dizzy.roedu.net "Linux is obsolete" -- AST --- Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/
