Salut! sunt o noua membra a acestui grup.  Vreau sa infiintez un ONG
pe activitati de mobilitate si schimburi interculturale, programe
legate de cetatenia europeana activa...and so on....pentru asta as
vrea sa cunosc alti studenti din Cluj care ar fi dispusi  sa lucreze
la astfel de proiecte si care doresc sa punem impreuna bazele unui ONG.

P.S. As fi interesata sa aflu mai multe informatii si de la cei care
au mai infiintat un ONG sau sunt coordonatori de proiecte. va rog sa-
mi scrieti pe adresa [EMAIL PROTECTED]










------------------------ Yahoo! Groups Sponsor --------------------~--> 
Check out the new improvements in Yahoo! Groups email.
http://us.click.yahoo.com/6pRQfA/fOaOAA/yQLSAA/RR.olB/TM
--------------------------------------------------------------------~-> 

*** sustineti [romania_eu_list] prin 2% din impozitul pe 2005 - detalii la 
http://www.doilasuta.ro ***

 



 
Yahoo! Groups Links

<*> To visit your group on the web, go to:
    http://groups.yahoo.com/group/romania_eu_list/

<*> To unsubscribe from this group, send an email to:
    [EMAIL PROTECTED]

<*> Your use of Yahoo! Groups is subject to:
    http://docs.yahoo.com/info/terms/
 


Raspunde prin e-mail lui