salut Sergiu,

da, propunerea ta este constructiva. nu te astepta insa la o
participare prea mare in cele doua tabele - ma uit de exemplu la lista
de contacte a membrilor e-grupului, la links sau la photos un alt
exemplu, unde din pacate este o participare destul de redusa.

ca recomadare, asa cum spunea si Mihai, inainte de a posta mesaje
pe romaniausa este bine sa se caute mai intai in arhiva cu mesaje a
listei si in resursele disponibile pe Internet pe diverse alte
situri - pentru ca in acest mod este posibil sa fie gasite multe
raspunsuri utile.

toate cele bune,

mircea



--- In [email protected], "Sergiu Chirila"
<[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Da, sunt convins ca a doua tabela in baza de date este utila doarece
> centralizeaza acele multe informatii pe care le gasesti in atat de
> multe locuri, cum spui tu. Eu unul nu am gasit un restaurant


Raspunde prin e-mail lui