salut Sergiu, da, propunerea ta este constructiva. nu te astepta insa la o participare prea mare in cele doua tabele - ma uit de exemplu la lista de contacte a membrilor e-grupului, la links sau la photos un alt exemplu, unde din pacate este o participare destul de redusa.
ca recomadare, asa cum spunea si Mihai, inainte de a posta mesaje pe romaniausa este bine sa se caute mai intai in arhiva cu mesaje a listei si in resursele disponibile pe Internet pe diverse alte situri - pentru ca in acest mod este posibil sa fie gasite multe raspunsuri utile. toate cele bune, mircea --- In [email protected], "Sergiu Chirila" <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Da, sunt convins ca a doua tabela in baza de date este utila doarece > centralizeaza acele multe informatii pe care le gasesti in atat de > multe locuri, cum spui tu. Eu unul nu am gasit un restaurant

