imi pare rau ca nu pot sa iti spun mai multe despre aceasta lege -
nici nu stiu la ce se refera. in tot cazul, daca esti ilegal banuiesc
ca vei avea dreptul la un avocat, e recomandat sa iti gasesti unul. 
succes 

--- In [EMAIL PROTECTED], "Prestige Gabriel"
<[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Ce stiti despre Immigration Reform ?!
> In caz ca se va aproba .. cati dintre "noi" putem aplica si unde sau 
> prin cine ?! Ar fi bine sa imi caut un avocat ?! 
> Multumesc !
>


Raspunde prin e-mail lui