imi pare rau ca nu pot sa iti spun mai multe despre aceasta lege - nici nu stiu la ce se refera. in tot cazul, daca esti ilegal banuiesc ca vei avea dreptul la un avocat, e recomandat sa iti gasesti unul. succes
--- In [EMAIL PROTECTED], "Prestige Gabriel" <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Ce stiti despre Immigration Reform ?! > In caz ca se va aproba .. cati dintre "noi" putem aplica si unde sau > prin cine ?! Ar fi bine sa imi caut un avocat ?! > Multumesc ! >

