stai linistit ca nu e nimica inca cu nici o reforma.  tine-ti banii la ciorap 
si nu te mai gindi la avocat asa de repede.  astia sint niste hoti, pungasi si 
criminali.  europa e mai bine, ti-o recomand calduros, daca ai carte sau te 
duce capul la vreo smecherie, daca esti cu spatele, atunci rupe-ti oasele aici 
ca restul....

Prestige Gabriel <[EMAIL PROTECTED]> wrote:          Ce stiti despre 
Immigration Reform ?!
In caz ca se va aproba .. cati dintre "noi" putem aplica si unde sau 
prin cine ?! Ar fi bine sa imi caut un avocat ?! 
Multumesc !



         

       
---------------------------------
8:00? 8:25? 8:40?  Find a flick in no time
 with theYahoo! Search movie showtime shortcut.

[Non-text portions of this message have been removed]

Raspunde prin e-mail lui