stai linistit ca nu e nimica inca cu nici o reforma. tine-ti banii la ciorap
si nu te mai gindi la avocat asa de repede. astia sint niste hoti, pungasi si
criminali. europa e mai bine, ti-o recomand calduros, daca ai carte sau te
duce capul la vreo smecherie, daca esti cu spatele, atunci rupe-ti oasele aici
ca restul....
Prestige Gabriel <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Ce stiti despre
Immigration Reform ?!
In caz ca se va aproba .. cati dintre "noi" putem aplica si unde sau
prin cine ?! Ar fi bine sa imi caut un avocat ?!
Multumesc !
---------------------------------
8:00? 8:25? 8:40? Find a flick in no time
with theYahoo! Search movie showtime shortcut.
[Non-text portions of this message have been removed]