Foarte bine spus sau scris ce zice Dl. Calin Adrian Crisan, subscriu! 

Asa este, nebuni si detracati exista peste tot in lume, mai ales de aceea, nu 
trebuie sa li se ofere posibilitatea sa isi gaseaca arme ca isi manifeste in 
mod ucigas nebunia, violenta sau ura. Depling ideea neinspirata a 
televiziunilor americane de a oferi o tribuna mediatica larga ieri, tocmai 
acestui nebun decedat, a carui "voce" joasa, guturala si nearticulata omeneste 
parca vorbea direct din infern. Au facut jocul si au rulat propaganda raului si 
a morbidului ne-omenesc... o decizie pur idioata, ce denota lipsa de 
discernamnit moral.  

AP   


[Non-text portions of this message have been removed]

Raspunde prin e-mail lui