Mersi ca ai postat asta Mihai, era sa imi dau eu drumul cu o replica poate prea 
incendiara... Poate am eu o limita a tolerantei prea fragila pentru 
(manifestari ale unor) anumite personaje (in special lupi moralisti ca acest CM 
in acest caz) , dar mersi ca m-ai oprit cu mesajul tau ... 

Radu

----- Original Message ----
From: Mihail Bota <[EMAIL PROTECTED]>
To: [email protected]
Sent: Tuesday, May 1, 2007 10:22:44 PM
Subject: [RomaniaUSA] Re: 19 mai









  


    
            --- In [EMAIL PROTECTED] ups.com, "cultural_society_ orpheus" 

<cultural_society_ [EMAIL PROTECTED] ..> wrote:

Sunt de partea binelui, la fel ca Superman, Batman si SG-1 din 

Stargate. Dar ca sa iti raspund serios la intrebare: nu sunt de 

partea nimanui, dar total impotriva PSD. Numai ca asta e problema mea 

si nu cred ca te priveste.

Nu am spus ca esti PSD, ci pro-PSD/anti- Basescu, ceea ce este ceva 

diferit.

Nu ma deranjeaza opiniile tale, atat timp cat nu sunt flame si 

trollisme, ceea ce se cam apropie. Ca dovada, ti s'au postat mesajele 

suficient de lungi ca lumea sa devina constienta ca existi, asa ca nu 

ai de ce sa te plangi. Asa ca te'as ruga sa iti temporizezi oleaca 

mesajele, caci nu suntem la sedintele de demascare din uscatoria 

blocului.



In aceeasi linie, nu ti'am aprobat inca mesajul celalalt in care erai 

foarte ultragiat de mesajul postat de Ana. Daca te'ai fi uitat atent, 

ea a intrebat ce parere avem despre chestia aia si nu a zis sa votam 

neaparat. Tu, in schimb, ai ales sa pui intrebari demne de sendintele 

de partid. Aprobarea mesajului Anei este responsabilitatea mea, dupa 

cum este mentinerea in pending al celui scris de tine, pentru ca este 

flame. 

Sper ca gasesti lucrurile astea fair enough si incepi sa iti modulezi 

oleaca interventiile.



Mihai



>  Tu de care parte esti "dle Bota"?De unde stii ca sant PSD?Dupa cum 

> stie toata lumea in parlament au votat toate partidele pt suspendare

> in afara de PD.

> Si de ce anti Basescu inseamna numai PSD.?Sincer nu sant inscris in 

> nici un partid,dar ma incita mesajele 

> revolutionare, "ingrijorate" si "civice"publicate aici.Si cateodata 

ma 

> amuza sa le raspund si sa starnesc un pic "civicele"

> Si am senzatia ca urandu-mi drum bun va cam deranjeaza opiniile mele

> (ceea ce ma bucura)si trag concluzia ca cine canta fals in corul 

> vostru e dat deoparte.Cine nu e cu noi e impotriva noastra,nu?

> Despre balanta da ,ai zis corect-o tineti cata de cat.

> Cat despre cafenea iar ai zis bine.Spre deosebire de cafeneaua 

> virtuala in cea reala poti asculta pareri pro,contra ,poti sa 

> studiezi interlocutorul si nu te da nimeni afara deoarece e publica 

> si beneficiezi de protectia consumatorului- ceea ce nu se poate 

spune 

> despre cafeneaua virtuala.

>                         CM

> Faptul ca ai pus la dispozitie date despre locatiile unde pot vota 

> pt referendum cetatenii romani din diaspora fac nule si neavenite

> toate petitiile si reclamatiile civicelor din Moldova,Ukraina sau 

de 

> unde or fi ele catre MAE,parchet etc si confirma ce am afirmat in 

> mesajul anterior

>





    
  

    
    






__________________________________________________
Do You Yahoo!?
Tired of spam?  Yahoo! Mail has the best spam protection around 
http://mail.yahoo.com 

[Non-text portions of this message have been removed]

Raspunde prin e-mail lui