informer.rs
<http://informer.rs/vesti/politika/59139/ODGOVOR-GLAVNOG-UREDNIKA-INFORMERA-
OPTUZBE-Sanda-nisi-skroz-luda-LUDJA>  


ODGOVOR GLAVNOG UREDNIKA INFORMERA NA OPTUŽBE DSS: Sanda, nisi ti skroz
luda, TI SI JOŠ LUĐA!


informer.rs

ODGOVOR GLAVNOG UREDNIKA INFORMERA NA OPTUŽBE DSS: Sanda, nisi ti skroz
luda, TI SI JOŠ LUĐA!

Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević reagovao je na zahtev
Demokratske stranke Srbije da nadležni organi i novinarska udruženja
najstrože kazne pisanje Informera o Sandi Rašković Ivić. Vučićevićev odgovor
DSS prenosimo u celosti:

 <http://informer.rs/autori/-vucicevic/2> D. J. Vučićević 04. 03. 2016.
15:56 -- 17:04h  <http://informer.rs/vesti/politika/59139/#allcomments> 

 

Demokratska stranka Srbije pozvala je danas nadležne organe i novinarska
udruženja da najstrože osude pisanje Informera. DSS tvrdi da naš list kreira
atmosferu linča i poziva državu da adekvatno reaguje na današnju naslovnu
stranu sa naslovom: "Sanda skroz luda!" 

MOŽE DA SE PROVERI 

Dok nadležni ne reaguju, gospođo Rašković Ivić, mogu samo da vam ponovim
jučerašnju ponudu: Sanda, nisam Hutu, nisam crnac, al' ako me lepo zamoliš,
daću ti da proveriš! 

Kao glavni urednik Informera ja se najiskrenije izvinjavam gospođi Sandi
Rašković Ivić. Pogrešili smo, priznajem. Sanda, naime, nije skroz luda, ona
je potpuno luda, mnogo luđa nego što smo to i u najluđim snovima mogli da
pomislimo! 

Sanda Rašković Ivić i njeni satrapi iz onoga što se danas u javnosti lažno
predstavlja kao DSS jesu zreli za ludnicu ako misle da je samo njima
dozvoljeno da javno vređaju, etiketiraju i omalovažavaju. 

Da podsetim, naša naslovna strana jeste reakcija na intervju gospođe
Rašković Ivić u kome je ona građane Srbije uporedila sa nacistima, premijera
Vučića sa Hitlerom, a mene lično sa nekim Hutu crncem koji je kriv za
genocid nad Tutsi crncima u Ruandi!?! Pa, šta to jeste, ako nije kreiranje
atmosfere linča i širenje mržnje prema političkim neistomišljenicima?! I
zašto gospođa u bundi koja se odaziva na Sanda Rašković Ivić misli da ima
ekskluzivno pravo da sve koji joj nisu po volji poredi sa nacistima i
genocidnim zločincima?! 

Da se na kraju razumemo, nemam ja ništa protiv da, kako to DSS traži,
nadležni organi i novinarska udruženja hitno reaguju. Samo molim da, pre
nego što osude našu naslovnu stranu, kažu i šta misle o Sandinim
skandaloznim uvredama i optužbama. 

A do tada, gospođo Rašković Ivić, mogu samo da vam ponovim jučerašnju
ponudu: Sanda, nisam Hutu, nisam crnac, al' ako me lepo zamoliš, daću ti da
proveriš!
Dragan J. Vučićević 

 

-- 
Srpska Elektronska Informativna Mreža - SIEM
--- 
Ову поруку сте добили зато што сте пријављени на Google групу „Srpska 
Informativna Mreza“.
Да бисте отказали пријаву у ову групу и престали да примате имејлове од ње, 
пошаљите имејл на [email protected].
Да бисте постављали у овој групи, пошаљите е-поруку на [email protected].
Посетите ову групу на https://groups.google.com/group/siem.
Да бисте видели ову дискусију на вебу, посетите 
https://groups.google.com/d/msgid/siem/008001d17668%2424cfa780%246e6ef680%24%40gmail.com.
За више опција посетите https://groups.google.com/d/optout.

Reply via email to