vidovdan.org <http://vidovdan.org/2017/10/13/nato-sutnuo-jelenu-milic/>  


НАТО шутнуо Јелену Милић! | Видовдан Магазин


видовдаН

3 minutes

  _____  

 

Јелена Милић више неће бити главни НАТО човек у Србији, сазнаје Српски телеграф!


– Милићева ће бити смењена јер им је буквално дозлогрдила. У НАТО влада мишљење 
да уопште није на прави начин заступала њихове интересе у Србији. Врло брзо ће 
јој отказати сарадњу, а на место главног НАТО лобисте у Србији требало би да 
буде постављен председник Центра за проучавање глобализације Дејан Милетић – 
преноси добро обавештени извор Српског телеграфа закључке са недавне 
Парламентарне скупштине НАТО.
У складу са политиком отопљавања односа са Србијом и покушајем да на мирнији 
начин и без притисака приволе нашу земљу да пристане на чланство, Алијанса је 
решила да промени и свог главног представника у Србији управо због агресивне 
реторике.
Директорка Центра за евроатлантске студије је имала неколико озбиљних испада у 
јавности који су буквално оставили без текста њене претпостављене, тако да су 
одлучили да јој заврну славину. НАТО новац, од кога годинама живи док пљује 
сопствену земљу, више неће видети – наводи саговорник нашег листа.

Док Милићева јуче није одговарала на поруке Српског телеграфа, Милетић каже да 
није обавештен о оваквим намерама Алијансе.

– Нажалост, немам информације до којих сте дошли, па не могу ни да 
коментаришем. Хвала на разумевању – поручио је Милетић за Српски телеграф.
Политички аналитичар Цвијетин Миливојевић, међутим, оцењује да је Милићева 
наоко добро агитовала за НАТО и да је дизала велику галаму, али да је врло 
могуће да ће је управо та галама коштати посла.

– Вероватно је много галамила, а често је то контрапродуктивно. Тактика рада 
која подразумева невидљивост, она тактика испод стола често је у маниру великих 
сила – оцењује Миливојевић и додаје да би држава требало да покуша да стане на 
крај оваквим појавама у Србији.

Сва лудила Милићеве
– Нема доказа да је осиромашени уранијум штетан, у малим количинама је 
благотворан за људски организам
– Америчке санкције Додику један су од најбољих потеза Запада у последњих 
неколико година
– Демонстративно напустила емисију у којој је гостовала са председником 
Александром Вучићем
– Нажалост, Русија постоји
– Озбиљно размишљам да се кандидујем за председника Србије. Да бар у првом 
кругу отворим теме ЕУ-НАТО сарадње, односа ЕУ према Русији
– Преко Твитера је српском тенисеру Новаку Ðоковићу упутила псовку: „Иди Ноле у 
3 ЛПМ“+
Миливојевић: Вероватно је много галамила, а често је то контрапродуктивно

 

Reply via email to