novosti.rs 
<http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/politika/aktuelno.289.html:690627-Vulin-Kajem-se-sto-sam-rekao-istinu>
  


Vulin: Kajem se što sam rekao istinu | Politika


Tanjug

3 minutes

  _____  

| 14. oktobar 2017. 14:57 | Komentara: 0 

Ministar odbrane Aleksandar Vulin izjavio je da se iskreno kaje što je rekao 
istinu kako je kupio stan i poručio da je stan kupljen pre šest godina kada 
nije bio u izvršnoj vlasti

Ministar odbrane Aleksandar Vulin izjavio je danas da se iskreno kaje što je 
rekao istinu kako je kupio stan i poručio da je stan kupljen pre šest godina 
kada nije bio u izvršnoj vlasti.

Vulin je odgovarajući na pitanja na predstavljanju prvih 100 dana rada vlade 
rekao da se priča oko kupovine tog stana ponavlja na svakih šest meseci već 
godinama unazad, da joj se nekada više, a nekada manje da na značaju.

Ponovio je da je stan kupljen pre šest godina i da tada nije bio u izvršnoj 
vlasti, ali i da kada se nešto tvrdi i kada se neko optuži treba da se ima u 
vidu da je Srbija pravna država i da postoji pretpostavka nevinosti.

Naglasio je da je su svi podaci od ranije poznati, da su nadležni o tome već 
dali svoj sud a li da nema ništa protiv da se to uradi ponovo ističući da je i 
sam prvi to predložio.

PROČITAJTE JOŠ: Skot bi da upravlja vladom u Srbiji 
<http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/politika/aktuelno.289.html:690378-Skot-bi-da-upravlja-vladom-u-Srbiji>
 

Ponovio je da se kaje što je rekao istinu i naveo da je mogao kao i neki drugi 
da to prijavi na brata, tasta, bilo koga ali je normlano sa suprugom otišao i 
prijavio stan.

"Nisam izgradio zgradu na vračarskom pašnjaku već legalno, javno prijavio 
imovinu - kupovinu tog stan" rekao je i dodao da je trebalo da obrazloži da mu 
je to kupio "nekakav tast" i da mu niko više ništa ne traži.

Vulin je rekao i da nije razmišljao kako će istina o kupovini stana zvučati te 
da se kaje što je rekao istinu.

Ministar je ranije rekao da je stan kupljen novcem tetkine žene iz inostranstva.

PROČITAJTE JOŠ: Vulin: Rekli su o meni sve, ali nikada da lažem 
<http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/politika/aktuelno.289.html:690271-Vulin-Rekli-su-o-meni-sve-ali-nikada-da-lazem>
 

Odgovarajući na pitanja u vezi izjava koje je dao o generalu Lazareviću, a 
zatim rasprave koju je imao sa američkim ambasadorom Kajlom Skotom Vulin je 
rekao da se o Skotu ne izjašnjava jer poštuje zemlju i narod koji ga je poslao, 
te da bi i Skot trebali da prestane da se izjašnjava o njemu (Vulinu) zato što 
treba da poštuje zemlju i narod koji su ga primili.

"Meseci rada na popravljanju imidža SAD u Srbiji mogu biti ugroženi jednom 
neodgovornom izjavom. Eto, to se desilo", rekao je Vulin.

 

-- 
Srpska Elektronska Informativna Mreža - SIEM
--- 
Ову поруку сте добили зато што сте пријављени на Google групу „Srpska 
Informativna Mreza“.
Да бисте отказали пријаву у ову групу и престали да примате имејлове од ње, 
пошаљите имејл на [email protected].
Да бисте постављали у овој групи, пошаљите е-поруку на [email protected].
Посетите ову групу на https://groups.google.com/group/siem.
Да бисте видели ову дискусију на вебу, посетите 
https://groups.google.com/d/msgid/siem/006401d34503%24bac864f0%2430592ed0%24%40gmail.com.
За више опција посетите https://groups.google.com/d/optout.

Reply via email to