Albanci gađali Srbe kamenicama u Petriču, nekoliko povređenih
28.05.2018 | 14:28 | Hronika <http://www.radiokim.net/vesti/hronika/> | RTS | komentara: <http://www.radiokim.net/vesti/?func=comment_list&Aid=96795#comment_anchor> 0 | pregleda: 49 Nekoliko Srba je povređeno, od kojih jedan teže, kada su Albanci gađali kamenicama Srbe povratnike prilikom obilaska Crkve Svete Trojice u Petriču. Podeli ovaj članak sa: * Klina (Foto arhiva Kim) Nekoliko sati je grupa od tridesetak Srba čekala da im policija omogući da priđu Crkvi Svete Trojice u Petriču pošto je oko 150 Albanaca blokiralo prilaz ovoj crkvi. Policija je uspela da napravi prolaz za Srbe povratnike koji su, nakon što su upalili sveće, napustili prostor oko porušene crkve. Njih su kamenicama gađali Albanci i pogodili ih, uprkos jakim policijskim snagama. Radoslav Kizić je povređen u predelu glave i prebačen je u bolnicu u Peći gde mu se ukazuje lekarska pomoć. http://www.radiokim.net/vesti/hronika/albanci-gadjali-srbe-kamenicama-u-petricu-nekoliko-povredjenih.html -- Srpska Elektronska Informativna Mreža - SIEM --- Ову поруку сте добили зато што сте пријављени на Google групу „Srpska Informativna Mreza“. Да бисте отказали пријаву у ову групу и престали да примате имејлове од ње, пошаљите имејл на [email protected]. Да бисте постављали у овој групи, пошаљите е-поруку на [email protected]. Посетите ову групу на https://groups.google.com/group/siem. Да бисте видели ову дискусију на вебу, посетите https://groups.google.com/d/msgid/siem/01f101d3f694%24f7615460%24e623fd20%24%40gmail.com. За више опција посетите https://groups.google.com/d/optout.
