Albanci gađali Srbe kamenicama u Petriču, nekoliko povređenih

28.05.2018 | 14:28 | Hronika <http://www.radiokim.net/vesti/hronika/>  | RTS | 
komentara: 
<http://www.radiokim.net/vesti/?func=comment_list&Aid=96795#comment_anchor>  0 
| pregleda: 49 

Nekoliko Srba je povređeno, od kojih jedan teže, kada su Albanci gađali 
kamenicama Srbe povratnike prilikom obilaska Crkve Svete Trojice u Petriču.

Podeli ovaj članak sa: 

*       Klina (Foto arhiva Kim) 

Nekoliko sati je grupa od tridesetak Srba čekala da im policija omogući da 
priđu Crkvi Svete Trojice u Petriču pošto je oko 150 Albanaca blokiralo prilaz 
ovoj crkvi.

Policija je uspela da napravi prolaz za Srbe povratnike koji su, nakon što su 
upalili sveće, napustili prostor oko porušene crkve.

Njih su kamenicama gađali Albanci i pogodili ih, uprkos jakim policijskim 
snagama.

Radoslav Kizić je povređen u predelu glave i prebačen je u bolnicu u Peći gde 
mu se ukazuje lekarska pomoć.

http://www.radiokim.net/vesti/hronika/albanci-gadjali-srbe-kamenicama-u-petricu-nekoliko-povredjenih.html

-- 
Srpska Elektronska Informativna Mreža - SIEM
--- 
Ову поруку сте добили зато што сте пријављени на Google групу „Srpska 
Informativna Mreza“.
Да бисте отказали пријаву у ову групу и престали да примате имејлове од ње, 
пошаљите имејл на [email protected].
Да бисте постављали у овој групи, пошаљите е-поруку на [email protected].
Посетите ову групу на https://groups.google.com/group/siem.
Да бисте видели ову дискусију на вебу, посетите 
https://groups.google.com/d/msgid/siem/01f101d3f694%24f7615460%24e623fd20%24%40gmail.com.
За више опција посетите https://groups.google.com/d/optout.

Reply via email to