b92.net 
<https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2018&mm=05&dd=28&nav_id=1397707> 
 


"Građane niko ne bije po ušima da putuju Er Srbijom"


8-10 minutes

  _____  

Beograd -- Premijerka Ana Brnabić odgovorila je danas u Skupštini Srbije na 
kritike poslanika povodom navodne "katastrofalne situacije"u avio-kompaniji Er 
Srbija. 

Izvor: B92 ponedeljak, 28.05.2018. | 12:34 

 

Foto: Getty images

Brnabićeva je kazala da građane niko ne tera da putuju Er Srbijom i demantovala 
da je reč o bilo kakvim katastrofalnim rezultatima. 

"Kao da neko grđane bije po ušima da se putuje Er Srbijom", navela je 
premijerka. 

Premijerka je upitala i kako sada građanima nije dobro, ističući da je Er 
Srbija ostvarila porast broja putnika od oko 90 odsto. 

Podsetimo, nedavno je i vršilac dužnosti Aerodroma “Nikola Tesla” Saša 
Vlaisavljević izjavio je da su iza aerodroma četiri rekordne godine, dodajući 
da je profit aerodroma 2016. godine iznosio 25,8 miliona evra, a 2017. 27,6 
miliona evra, što je povećanje od sedam odsto.  
<https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2018&mm=03&dd=22&nav_id=1372278> 

"U dva meseca ove godine imali smo 631.000 putnika, što je povećanje od tri 
odsto. Raduje nas i kargo povećanje od 21 odsto. Imamo letove za Teheran koje 
obavljaju dve iranske avio-kompanije. Od tridesetak avio-kompanija, a naročito 
od 'Er Srbije' očekujemo mnogo lepih iznenađenja", rekao je Vlaisavljević.

 

-- 
Srpska Elektronska Informativna Mreža - SIEM
--- 
Ову поруку сте добили зато што сте пријављени на Google групу „Srpska 
Informativna Mreza“.
Да бисте отказали пријаву у ову групу и престали да примате имејлове од ње, 
пошаљите имејл на [email protected].
Да бисте постављали у овој групи, пошаљите е-поруку на [email protected].
Посетите ову групу на https://groups.google.com/group/siem.
Да бисте видели ову дискусију на вебу, посетите 
https://groups.google.com/d/msgid/siem/01f601d3f695%242b57ca10%2482075e30%24%40gmail.com.
За више опција посетите https://groups.google.com/d/optout.

Reply via email to