b92.net <https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2018&mm=05&dd=28&nav_id=1397707>
"Građane niko ne bije po ušima da putuju Er Srbijom" 8-10 minutes _____ Beograd -- Premijerka Ana Brnabić odgovorila je danas u Skupštini Srbije na kritike poslanika povodom navodne "katastrofalne situacije"u avio-kompaniji Er Srbija. Izvor: B92 ponedeljak, 28.05.2018. | 12:34 Foto: Getty images Brnabićeva je kazala da građane niko ne tera da putuju Er Srbijom i demantovala da je reč o bilo kakvim katastrofalnim rezultatima. "Kao da neko grđane bije po ušima da se putuje Er Srbijom", navela je premijerka. Premijerka je upitala i kako sada građanima nije dobro, ističući da je Er Srbija ostvarila porast broja putnika od oko 90 odsto. Podsetimo, nedavno je i vršilac dužnosti Aerodroma “Nikola Tesla” Saša Vlaisavljević izjavio je da su iza aerodroma četiri rekordne godine, dodajući da je profit aerodroma 2016. godine iznosio 25,8 miliona evra, a 2017. 27,6 miliona evra, što je povećanje od sedam odsto. <https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2018&mm=03&dd=22&nav_id=1372278> "U dva meseca ove godine imali smo 631.000 putnika, što je povećanje od tri odsto. Raduje nas i kargo povećanje od 21 odsto. Imamo letove za Teheran koje obavljaju dve iranske avio-kompanije. Od tridesetak avio-kompanija, a naročito od 'Er Srbije' očekujemo mnogo lepih iznenađenja", rekao je Vlaisavljević. -- Srpska Elektronska Informativna Mreža - SIEM --- Ову поруку сте добили зато што сте пријављени на Google групу „Srpska Informativna Mreza“. Да бисте отказали пријаву у ову групу и престали да примате имејлове од ње, пошаљите имејл на [email protected]. Да бисте постављали у овој групи, пошаљите е-поруку на [email protected]. Посетите ову групу на https://groups.google.com/group/siem. Да бисте видели ову дискусију на вебу, посетите https://groups.google.com/d/msgid/siem/01f601d3f695%242b57ca10%2482075e30%24%40gmail.com. За више опција посетите https://groups.google.com/d/optout.
