2012/3/15 Diana Prajescu <[email protected]>:
> Cum fac sa-mi afiseze valgrind liniile pe care am probleme? Imi afiseaza doar
> numele functiilor. In laborator tin minte ca apareau si liniile pentru: 
> valgrind
> --leak-check=full ./mini-shell

Încearcă să compilezi cu includerea simbolurilor de debug (-g). Flagul
-g include informații extra de debug folosite în mod normal de GDB.
Din câte văd în man, valgrind va folosi by default GDB pe post de
debugger.

--
Irina
_______________________________________________
http://elf.cs.pub.ro/so/wiki/resurse/lista-discutii

Raspunde prin e-mail lui