2012/3/15 Diana Prajescu <[email protected]>: > Cum fac sa-mi afiseze valgrind liniile pe care am probleme? Imi afiseaza doar > numele functiilor. In laborator tin minte ca apareau si liniile pentru: > valgrind > --leak-check=full ./mini-shell
Încearcă să compilezi cu includerea simbolurilor de debug (-g). Flagul -g include informații extra de debug folosite în mod normal de GDB. Din câte văd în man, valgrind va folosi by default GDB pe post de debugger. -- Irina _______________________________________________ http://elf.cs.pub.ro/so/wiki/resurse/lista-discutii
