Esti sigura ca Seg Fault'ul nu e din test_08? Cred ca il primesti la o comanda de genul 'echo $crap_var'
_______________________________________________ http://elf.cs.pub.ro/so/wiki/resurse/lista-discutii
Esti sigura ca Seg Fault'ul nu e din test_08? Cred ca il primesti la o comanda de genul 'echo $crap_var'
_______________________________________________ http://elf.cs.pub.ro/so/wiki/resurse/lista-discutii