-0.2: cod inutil; prezența unor funcții sau bucăți de cod care nu sunt folosite sau sunt inutile în cadrul programului (de exemplu, se alocă un element și apoi nu se folosește sau se execută cod după apelul exec);
Nu este gresita partea: <se execută cod după apelul exec>? Este normal sa executi cod dupa apelul exec intrucat apelul exec poate esua. In acest caz trebuie sa faci clean la memory leaks, file descriptori, etc. Mihai -- Mihail Costea E-mail : [email protected] Telephone : +40725245085
_______________________________________________ http://elf.cs.pub.ro/so/wiki/resurse/lista-discutii
