-0.2: cod inutil; prezența unor funcții sau bucăți de cod care nu sunt
folosite sau sunt inutile în cadrul programului (de exemplu, se alocă un
element și apoi nu se folosește sau se execută cod după apelul exec);

Nu este gresita partea: <se execută cod după apelul exec>? Este normal sa
executi cod dupa apelul exec intrucat apelul exec poate esua. In acest caz
trebuie sa faci clean la memory leaks, file descriptori, etc.

Mihai

-- 
Mihail Costea
E-mail : [email protected]
Telephone : +40725245085
_______________________________________________
http://elf.cs.pub.ro/so/wiki/resurse/lista-discutii

Raspunde prin e-mail lui