Daca pelul exec esueaza sau nu, cand procesul moare, automat i se dezaloca tot
ce i s-a alocat.

Deci tu cand o sa faci in case 0: exit(EXIT_FAILURE) - asta pt exec esuat - o sa
se dezaloce toate chestiile alocate procesului copil respectiv.


_______________________________________________
http://elf.cs.pub.ro/so/wiki/resurse/lista-discutii

Raspunde prin e-mail lui