http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/9/Srbija/599831/%22Srebrenica+-+ne+u+moje+ime%22.html
utorak, 30. mar 2010, 13:09 -> 13:27 "Srebrenica - ne u moje ime" Omladina DSS-a organizovala ispred Doma Narodne Skupštine akciju "Srebrenica - ne u moje ime", na kojoj je poručila da se ne slaže sa Predlogom deklaracije kojom će se osuditi samo zločini u Srebrenici. Akcijom "Srebrenica - ne u moje ime", omladina Demokratske stranke Srbije poručila je ispred Doma Narodne Skupštine da se ne slaže sa Predlogom deklaracije kojom će se osuditi samo zločini u Srebrenici. akcija-527.jpg Predsednik Omladine DSS-a Dragan Daničić podsetio je na stav te stranke da bi trebalo usvojiti Deklaraciju kojom bi bili osuđeni svi zločini na prostoru bivše Jugoslavije. "Svi zločini imaju počinioca i za njih treba oni i da odgovaraju, a ne ceo narod ili Srbija", rekao je Daničić i poručio da će omladina DSS-a i u drugim gradovima Srbije organizovati akcije na kojima će deliti letke i diskove sa spotovima "Srebrenica - ne u moje ime". 1
