http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/9/Srbija/599831/%22Srebrenica+-+ne+u+moje+ime%22.html

utorak, 30. mar 2010, 13:09 -> 13:27
"Srebrenica - ne u moje ime"

Omladina DSS-a organizovala ispred Doma Narodne Skupštine akciju 
"Srebrenica - ne u moje ime", na kojoj je poručila da se ne slaže sa 
Predlogom deklaracije kojom će se osuditi samo zločini u Srebrenici.

Akcijom "Srebrenica - ne u moje ime", omladina Demokratske stranke 
Srbije poručila je ispred Doma Narodne Skupštine da se ne slaže sa 
Predlogom deklaracije kojom će se osuditi samo zločini u Srebrenici.
akcija-527.jpg

Predsednik Omladine DSS-a Dragan Daničić podsetio je na stav te stranke 
da bi trebalo usvojiti Deklaraciju kojom bi bili osuđeni svi zločini na 
prostoru bivše Jugoslavije.

"Svi zločini imaju počinioca i za njih treba oni i da odgovaraju, a ne 
ceo narod ili Srbija", rekao je Daničić i poručio da će omladina DSS-a i 
u drugim gradovima Srbije organizovati akcije na kojima će deliti letke 
i diskove sa spotovima "Srebrenica - ne u moje ime".
1

Одговори путем е-поште