Jo wrote: > > (" Straat", "straat"), (" Weg", "weg"), (" Laan", "laan"), (" Steenweg", "steenweg"),(" Baan", "baan"),
Ik zou voor deze een extra symbool invoegen als '$' die het einde van de string inhoudt, want ergens zullen er wel straten zijn met een naam die begint met bvb. "Weg" (en bij nader onderzoek zijn ze er ook echt: http://osm.org/go/0EhkEszZx-- ), en voor "baan" en "laan" zal het ook wel ergens bestaan. Daarnaast is het nog altijd mogelijk dat die woorden apart móéten staan (al is de normale regel inderdaad aan elkaar, ongeacht of ze het splitsen op het naambord) > > ("Oudebaan", "Oude Baan"), > > ("Grotebaan", "Grote Baan"), Met de deze moet je ook heel hard opletten, soms is het wel degelijk één woord: http://osm.org/go/0EpSppcIj- en http://osm.org/go/0EpYj3b6Y-- Nuja, vanaf een regel niet voor álle namen geldt, lijkt het voor mij beter om die ertussenuit te halen. Er zullen toch mensen zijn die het gaan uitvoeren zonder nadenken, dus geef je hen beter geen kans. Ben _______________________________________________ Talk-be mailing list Talk-be@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be