Dit is het volledige adres: http://oapi-fr.openstreetmap.fr/oapi/interpreter
Die geeft wel steeds een gezipt antwoord, blijkbaar. En mijn query voor alles wat met openbaar vervoer te maken heeft in Belgiƫ kan hij niet aan. jo Op 3 november 2014 12:46 schreef Jo <winfi...@gmail.com>: > Misschien 's op de Franse server proberen: > > http://oapi-fr.openstreetmap.fr/oapi > > Jo > > Op 3 november 2014 10:24 schreef Sander Deryckere <sander...@gmail.com>: > > Wel, ik gebruik de "out center" abstractie van overpass (het bespaart me >> de moeite om zelf de centra te berekenen, en het bespaart bandbreedte), en >> die feature is nog maar enkele maanden uit. >> >> Dus misschien ontbreekt die nog op de Russische versie. >> >> Groeten, >> Sander >> Op 3-nov.-2014 09:39 schreef "Thomas" <o...@aptum.nl>: >> >> Dat vind ik ook zeer opvallend. Ik heb me alleen helemaal niet bezig >>> gehouden met de ontwikkeling van het javascript-gedeelte van de website. Op >>> dit moment kan ik de Russische output ook moeilijk vergelijken met de >>> Duitse, aangezien die Duitse het niet doet. Overigens; die doet het nog >>> steeds niet. Dat soort emergency-ingrepen duren toch vaak langer dan men >>> verwacht. Van zodra hij terug online is ga ik de verschillen even nader >>> bestuderen. >>> >>> Groeten, >>> Thomas >>> >>> Jo schreef op 3-11-2014 9:32: >>> >>> Op zich is het wel vreemd dat die 2 instances van Overpass niet >>> dezelfde output teruggeven. Het gaat om dezelfde code. Al is de Duitse over >>> het algemeen sneller met het aanbieden van nieuwe features. Misschien is >>> het toch wel nodig om te melden dat de json-output afwijkt. >>> >>> >>> mvg, >>> >>> Jo >>> >>> Op 3 november 2014 08:56 schreef Glenn Plas <gl...@byte-consult.be>: >>> >>>> Het zal wss zijn door de emergency rollback van overpass. Zie subject: >>>> >>>> >>>> [OSM-talk-be] Fwd: [OSM-talk] overpass-api.de: Emergency rollback >>>> >>>> Glenn >>>> >>>> >>>> On 03-11-14 01:32, Thomas wrote: >>>> > De overpass-query wordt nu naar de Russische overpass-api gestuurd. >>>> > Daarmee functioneert de import-pagina nu eerst weer. Uit de >>>> > foutmeldingen in de javascript leid ik af dat het JSON-antwoord van >>>> die >>>> > Russische api anders is dan die van de Duitse api. Ik heb een check >>>> > toegevoegd die daarmee moet helpen. Uit de nu resulterende matches >>>> leid >>>> > ik dan weer af dat toch niet alle huisnummers in OSM gedetecteerd >>>> > worden. Blijkbaar zijn beide api's niet compatibel met elkaar. >>>> > >>>> > Op zich werkt het nu dus, zij het met beperkingen. Als over enkele >>>> uren >>>> > de Duitse api het weer blijkt te doen, zal ik die weer koppelen. Als >>>> > compatibiliteit zo'n lastige zaak is, dan moeten we misschien maar >>>> > genoegen nemen met een afhankelijkheid van de Duitse api. >>>> > >>>> "Everything is going to be 200 OK." >>>> >>>> _______________________________________________ >>>> Talk-be mailing list >>>> Talk-be@openstreetmap.org >>>> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be >>>> >>> >>> >>> >>> _______________________________________________ >>> Talk-be mailing >>> listTalk-be@openstreetmap.orghttps://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be >>> >>> >>> >>> _______________________________________________ >>> Talk-be mailing list >>> Talk-be@openstreetmap.org >>> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be >>> >>> >> _______________________________________________ >> Talk-be mailing list >> Talk-be@openstreetmap.org >> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be >> >> >
_______________________________________________ Talk-be mailing list Talk-be@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be