Hoe worden uitgezonderd bla bla bla"-onderborden getagd? Ik heb er eentje traffic_sign=BE:C3,"uitgezonderd bus en taxi, laden en lossen"
Op 29 juli 2015 22:07 schreef Marc Zoutendijk <marczoutend...@mac.com>: > Werkend aan openpoimap kwam het verzoek van verschillende kanten of dat ook > geschikt zou kunnen worden gemaakt om verkeersborden te laten zien. > Na enig sleutelwerk, testen en met de hulp van Frankvandermeersch is er (al > geruime tijd) een versie die werkt voor de Belgische verkeersborden. > Het heet Taglocator Verkeersborden BE en is hier te vinden: > > http://mijndev.openstreetmap.nl/~marczoutendijk/openpoimap/bevb/ > > Een voorbeeld met een aantal verkeersborden staat hier: > > http://mijndev.openstreetmap.nl/~marczoutendijk/openpoimap/bevb/?map=art67&zoom=17&lat=50.78307&lon=3.18938&layers=B00TTFFFFFTFFTF > > Er zitten nogal wat haken en ogen aan (wat te doen met meerdere borden op > een paal bv), nog niet alle borden zijn aanwezig en er is wat discussie over > de juiste benaming van de borden en de wijze van taggen is soms onduidelijk. > > Het valt in ieder geval op dat er nog weinig verkeersborden op de kaart > staan. > Ik heb er de laatste maanden niet veel meer aan verder ontwikkeld en wacht > feitelijk op input van de gebruikers… > > Marc. > > > > > > > _______________________________________________ > Talk-be mailing list > Talk-be@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be > _______________________________________________ Talk-be mailing list Talk-be@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be