De plug-in doet meer dan alleen de verkeersborden erop zetten, hij probeert ook toe te voegen wat dat bord betekent. Zo'n turn restrictions moeten eigenlijk op een relatie worden gezet[1], maar de plug-in doet dat niet. Ik vind het zelf ook nogal raar.
[1] https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Relation:restriction Op 30 juli 2015 11:11 schreef Guy Vanvuchelen <guy.vanvuche...@gmail.com>: > Ik wilde ook wel wat verkeersborden mappen met behulp van de plugin maar ik > stoot op waarschuwingen die in niet begrijp. > > Als ik een node plaats op (of zelfs naast ) een weg vult de plugin volgende > gegevens in: > > restriction= only_right_turn > > type= restriction. > > Als ik de gegevens wil bijwerken krijg ik de waarschuwing: > > Restriction=*on a node, Should be used in a relation(1) > > > > Wat doe ik verkeerd? > > > > Guy Vanvuchelen > > > > Van: Jo [mailto:winfi...@gmail.com] > Verzonden: woensdag 29 juli 2015 23:02 > Aan: OpenStreetMap Belgium > Onderwerp: Re: [OSM-talk-be] openpoimap voor verkeersborden in Belgie > > > > Spijtig genoeg is dat van die onderborden me ook niet helemaal duidelijk. > > Ik heb wel de RoadSigns plugin voorzien van data voor de Belgische > verkeersborden. > > Dit bord wordt niet correct weergegeven op de OpenPOImap: > http://www.openstreetmap.org/node/3670114215 > > Is dat omdat het een gecombineerd bord is? > > Jo > > > > Op 29 juli 2015 22:31 schreef Ruben Maes <ru...@janmaes.com>: > > Hoe worden uitgezonderd bla bla bla"-onderborden getagd? Ik heb er eentje > traffic_sign=BE:C3,"uitgezonderd bus en taxi, laden en lossen" > > Op 29 juli 2015 22:07 schreef Marc Zoutendijk <marczoutend...@mac.com>: >> Werkend aan openpoimap kwam het verzoek van verschillende kanten of dat >> ook >> geschikt zou kunnen worden gemaakt om verkeersborden te laten zien. >> Na enig sleutelwerk, testen en met de hulp van Frankvandermeersch is er >> (al >> geruime tijd) een versie die werkt voor de Belgische verkeersborden. >> Het heet Taglocator Verkeersborden BE en is hier te vinden: >> >> http://mijndev.openstreetmap.nl/~marczoutendijk/openpoimap/bevb/ >> >> Een voorbeeld met een aantal verkeersborden staat hier: >> >> >> http://mijndev.openstreetmap.nl/~marczoutendijk/openpoimap/bevb/?map=art67&zoom=17&lat=50.78307&lon=3.18938&layers=B00TTFFFFFTFFTF >> >> Er zitten nogal wat haken en ogen aan (wat te doen met meerdere borden op >> een paal bv), nog niet alle borden zijn aanwezig en er is wat discussie >> over >> de juiste benaming van de borden en de wijze van taggen is soms >> onduidelijk. >> >> Het valt in ieder geval op dat er nog weinig verkeersborden op de kaart >> staan. >> Ik heb er de laatste maanden niet veel meer aan verder ontwikkeld en wacht >> feitelijk op input van de gebruikers… >> >> Marc. _______________________________________________ Talk-be mailing list Talk-be@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be