To je případ, kdy třeba E50 a E55 vedou část cesty po D1 (zanedbejme, že jsou to dva paralelní systémy značení) - nebo hypoteticky třeba tak, jako by I-8 neskončila v Praze, ale pokračovala z Chodova na jih po D1, a u Modletic se odpojila a dál pokračovala přes Říčany. Zkusím se podívat po nějakém reálném případu v ČR.
HPM Dne 13. 1. 2016 10:42 napsal uživatel "Vladimír Slávik" < slavik.vladi...@seznam.cz>: > Ahoj, > k té větě - Asi bych napsal něco jako že > > > > *...tak jako dvojí označení dané vedením US 30 po I-80 (viz anglická verze > stránky). *a neřešil zda je to doslova pravda. To místo ani nevím jak > dohledat. Myslím že podle daných pravidel je to jediný případ který by to > způsobil - hlavní silnice má ref, nájezdy nemají ref, ale jiná silnice se > přiblíží a kus jede po té druhé, takže její spojitost vyžaduje označení i > přes ty nájezdy. > > K tomu destination=*, myslím že by bylo lepší to přeložit volněji - já > tomu rozumím tak že do destination se má napsat ref které je na cíli, ale > to mi došlo až po třetím čtení. > > IMHO: V české verzi by se mělo hlavně dát dočíst jak je to u nás, tedy i > popis výjimek by měl reflektovat přednostně ČR, místo nějaké dálnice na > jiném kontinentě ... což už není záležitost překladu, vím ... > > Vláďa > > > Dne 13.1.2016 v 8:58 Dalibor Jelínek napsal(a): > > http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Cs:Highway_link > > > > Na posledni strance nejak nemuzu prelozit vetu: > > (If they have refs it is usually where an overlap begins or ends, such as > US 30 jumping onto I-80 for a double-banded section.) > > Nevite nekdo, jak s tim nalozit? > > > > Diky, > > Dalibor > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing > listTalk-cz@openstreetmap.orghttps://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > > > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > >
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz