Můžeš to dát do note=* ;-)
Marián
---------- Původní zpráva ----------
Od: Michal Poupa <michal.po...@gmail.com>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz@openstreetmap.org>
Datum: 1. 12. 2016 12:31:34
Předmět: Re: [Talk-cz] Zrusene restaurace
"
to by chtělo nějaký speciální tag ne zrušeno kvůli EET :-)))))))))))))))))))
)))))
Dne 1. prosince 2016 11:39 Miroslav Suchy <miros...@suchy.cz
(mailto:miros...@suchy.cz)> napsal(a):
"V souvislosti s EET se zavira dost hospod a restauraci. Sam jsem dneska
otagoval dve jako zrusene.
Takze si dovolim pripomenout jak se to dela. Klice
amenity=restaurant
name=Foo
se zmeni na
disused:amenity=restaurant
disused:name=Foo
Tj. ored to co uz neplati se da disused: a zbytek se ponecha.
Vice informaci na:
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:disused
(http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:disused):
Mirek
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz@openstreetmap.org(mailto:Talk-cz@openstreetmap.org)
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
(https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz)
"
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz@openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
"
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz@openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz