Ahoj, On Mon, 18 Jun 2018 21:23:41 +0200 Ha Noj <eha...@gmail.com> wrote:
> > timto seskupovanim objektu do relaci si nejsem uplne jisty, viz: > > https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Relations/Relations_are_not_Categories > > (je to odkazovano z https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Relation ). > *** Autobusova linka ma tyto zastavky, Velonet ma tyto stanice. Ano, > nejedna se o kategorii. u tech autobusu je jeste trasa. Kdyz ctu tu wiki, tak tam pisi, ze by se nemela delat relace napr. pro bankomaty dane spolecnosti. A ano, ciste kategorie to neni, ale nemaji byt proste ty tagy jen na tech bodech? Ani ten nasteveny typ relace (type=collection) neni uplne vhodny. Tag je obsolete a zameroval se na liniove prvky, viz: https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Relations/Proposed/Collected_Ways https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Relations/Proposed/Collected_Ways_Simple T. > hanoj > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > https://openstreetmap.cz/talkcz _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz https://openstreetmap.cz/talkcz