On Fri, May 17, 2013 at 07:08:56PM +0000, Fiki wrote: > hbogner <hbogner@...> writes: > > On 05/17/2013 08:27 PM, Janko Miheli? wrote: > > > Na mapniku se ne renderira public_transport=platform. Ako se mene pita, > > > trebalo bi na sve stanice staviti oba taga. To bi se dalo brzo staviti > > > automatski. > > Na wikiju pi?e da se highway=platform vi?e ne koristi i da bi ga trebalo > izbjegavati i umjesto toga public_transport=platform, no kako ste primjetili > ne rednerira se tako da sam tako?er ZA oba
Ja bih radije samo public_transport=platform, pa fileati bug za OsmAnd da dodaju novi preferirani tag za to. Naime ne samo da je highway=platform deprecated, nego sam cesto primjetio da ljudi prenamjene dio highway=footway (ili highway=path) u highway=platform (umjesto da se napravi kao paralelni way? koji je uopce pravi nacin za mapiranje istog, iz wikija bas ne kuzim?); a cini mi se da to pravi probleme raznim routerima... (gubi se informacija sto je bilo tamo kao "highway=") npr. gledao sam po Zagrebackoj (ex-Ljubljanskoj) aveniji gdje je "highway=path, bicycle=designated", pa to tamo gdje je dio prenamjenjen u "highway=platform, bicycle=designated", routanje biciklom vise ne zeli voziti preko toga (Cloudmade npr., iako mislim da sam bar jos jednog nasao koji se ne ponasa) -- Opinions above are GNU-copylefted. _______________________________________________ Talk-hr mailing list Talk-hr@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-hr