Salut. Nu am sters nimic. Doar am incercat sa fac niste linkuri intre
doua relatii in speranta ca descopar cam pe unde e stricat si cat timp
am facut asta s-a facut update la tile si a disparut si mai mult si m-am
speriat crezand ca am stricat eu ceva si mai rau.
Multumesc. trebuie sa te cinstim cu prima ocazie :P
Ar trebui anuntat si userul costinmap ca sa stie pe viitor sa nu mai
stearga din clc-uri. Eu i-am trimis un mail inca de aseara dar nu a
raspuns, desi am vazut ca a mai editat dupa incident prin craiova - nume
de strazi...
On 17.05.2013 11:06, Ioan Indreias wrote:
done - acum mai trebuie sa se si faca update la tile (deci ceva timp)
http://www.openstreetmap.org/browse/relation/1298935
2013/5/17 Ioan Indreias <indre...@gmail.com <mailto:indre...@gmail.com>>
Incercam sa reparam relatia 1298935 - mai exact tu ce ai facut? Ca
pana acum am gasit doar delete-urile lui costinmap.
Nini
2013/5/16 Razvan <radulescu.raz...@gmail.com
<mailto:radulescu.raz...@gmail.com>>
Salutare.
Cine ma poate ajuta cu clc-ul din zona craiovei? Userul
Costinmap a umbalt pe acolo si a disparut zona de sud a
craiovei si zona rezidentiala a orasului. Apoi am incercat sa
il repar si mai rau am facut si eu , deoarece s-a extins
lipsa... Sincer ma depaseste acum si nu mai stiu de unde sa o
apuc...
_______________________________________________
Talk-ro mailing list
Talk-ro@openstreetmap.org <mailto:Talk-ro@openstreetmap.org>
http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-ro
_______________________________________________
Talk-ro mailing list
Talk-ro@openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-ro
_______________________________________________
Talk-ro mailing list
Talk-ro@openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-ro