2015.02.10. 8:25 keltezéssel, Ambróz Zoltán írta:

<off>

a targyban emlitett cimmel kaptunk kerdoivet az Educatio-tol (nem erem el oket), ami az iskolak (nemcsak TIOP-os) kepzesi igenyeit meri fel.

Mivel kaptunk IKT eszkozoket a TIOP 1.1.1-12-ben, visszakuldtem a kitoltott tablazatot, az azonban visszajott azzal a hibauzenettel, hogy adjak meg (jo) feladatellatasi hely azonositot. A kitolteskor ugyanis a KIR-ben megadott 001-et irtam be (harom feladatellatasi helyunk van), de az ezek szerint nem jo.

Ti melyik azonositot adtatok meg? A KLIK-es nem hiszem, hogy jo, mert az az intezmenyt azonositja, az OM azonositot meg egyebkent is szerepeltetni kellett.

</off>


Mi még nem küldtük be, de én is azt gondoltam, hogy a telephely kódot kell ide beírni (a mi esetünkben ez 003), amit te is beírtál. Az ENYIR-ben az egyik helyen "Sorszám"-ként van feltüntetve a telephelyünk kódja, továbbá a jobb felső sarokban van egy FEH: 1"OM-azonosito"003; lehet, hogy ezt kérik?!

A táblázattal kapcsolatban nekem is lenne egy kérdésem:
A "Feladattelátási hely adatok" munkalap A9:B11-es tartományban megadandó irányítószám, település, cím adatok esetén kinek az adatait kell megadni, az Intézmény vagy a Fenntartó adatait?

Veres Sándor


---
A levél vírus, és rosszindulatú kód mentes, mert az avast! Antivirus védelme 
ellenőrizte azt.
http://www.avast.com
_______________________________________________
Techinfo mailing list
[email protected]
Fel- és leiratkozás: http://lista.sulinet.hu/mailman/listinfo/techinfo
Illemtan: http://www.szag.hu/illemtan.html
Ügyfélszolgálat FAQ: http://sulinet.niif.hu/

válasz