Dekuji za radu,

ale toto jsem zkousel a nic, o tom, ze to zkresluje v nahledu vim, to dela prece i MS Office, ale me stve, ze to blbe vytiskne a coje horsi, udela to blbe i v exportu do pdf :-(



Ing. Ondřej Navrátil napsal(a):
Dobrý den,
zkuste označit tabulky v listech pracovníci a přehled a pak: zruště ohraničení, nastavte tloušťku ohraničení na 0,5 (?), ohraničte mřížkou, nastavte tloušťku ohraničení na 0,5 (?) - vše na jednom a tom samém výběru. Pak zkuste tisk - u mne to vedlo ke správnému výsledku, pravda lehké rozdíly tam jsou, ale ne tak velké jako mezi tloušťkou 0,5 a 1 - spíš bych řekl, že je to tím, že tisknu na economode.

V náhledu tisku se to sem tam špatně vykreslí, ale když člověk přescroluje tak se to obvykle vykreslí správně (a občas se chyba objeví někde jinde) - nejmíň chyb pak pozoruji při zobrazení na 100%.

S pozdravem

Ondřej Navrátil


Bc. Miloš Bíba napsal(a):

jedná se o listy pracovníci a prehled...


---------------------------------------------------------------------
To unsubscribe, e-mail: [EMAIL PROTECTED]
For additional commands, e-mail: [EMAIL PROTECTED]



---------------------------------------------------------------------
To unsubscribe, e-mail: [EMAIL PROTECTED]
For additional commands, e-mail: [EMAIL PROTECTED]

Odpovedet emailem