VAART-bericht van: "Martin Mannak" <[EMAIL PROTECTED]>

Hallo Teunis en andere Vaarters,





Maar de strek loopt tot 493, dus heb ik 3 km te weinig om van mainz laubenheim naar >rheinau examen te doen, dan hebben ze het volgende bedacht, dan moet je gewoon de strek >waarin je patent loopt maar over moet doen, dus in mijn geval voor 3km.


Waar ik wel beniewd naar ben is wanneer iemand genoeg vaarten naar de Mainmonding heeft en zodoende patent kan aanvragen, hoe dat dan gaat bij het uitreiken van het diploma, zeggen ze dan: Je krijgt je patent tot Lahnstein, en dat andere stukje kom je later maar eens doen?

In dat geval zet ik er wel mijn organisatie op om dat eens op te lossen!


Mijn vrouw is aan een nieuw patent toe, ze is pas 50 geworden en moest derhalve gekeurd worden en patent verlengd. Nu had ze een patent tot de Mainmonding, km 497, maar op het voorlopige nieuwe patent staat dat het geldig is tot Weisenau, m.a.w. ze heeft die 4 km er gratis bijgekregen!!

Zouden ze ECHT zo moeilijk doen?

Maar hier hebben jullie in ieder geval een praktijkvoorbeeld hoe het zou kunnen.

Groeten vanuit Regensburg, goede vaart!



Martin Mannak



* Het nieuwe kabinet? Je eigen mening op www.vaart.nl/peiling
* Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [EMAIL PROTECTED]
* Afmelden op: [EMAIL PROTECTED] met tekst: unsubscribe VAART-L


Antwoord per e-mail aan