VAART-bericht van: "J.Teunisse" <[email protected]>


>
Ik begrijp je ergenis wel maar je punt niet.

Als er daar -tig wereldleiders op een paar vierkante meter staan dan is dat toch een risico van belang dat iemand er een bom op gooit?


Of vind je dat die foto niet moet worden gemaakt? Tsja, ik kan me voorstellen dat er al tientallen van die foto's zijn, waardoor je goed kan zien wie er wanneer bij betrokken waren, enig historisch belang is er wel.

Die foto is wellicht ook nodig voor het nieuws, dat we wereldwijd in de kranten kunnen lezen en zien wie er namens ons waren.
> +++c

Ach , de markt is toch  ( cencuur gevoelig kracht term)
Maar ik merk op dat er mooiere locatie's zijn. Straatsburg - Munster ( kathedraal) - Petit France - chateau des Rohan - Place de la Republic.( met CCR zetel als achtergrond.)

Ook Baden-Baden ( ook conferentie oord) heeft fotogene plekken..

Maar Henriette verwoord hetgeen ik wilde zeggen : Er zijn lokatie's die denk ik met minder beperkende middellen te beveiligen zijn..Dat mensen huisarrest hebben , gegijzeld worden in hun eigen woning, zoals 2 jaar terug in Mainz toen Mr. Bush er kwam wandelen is een kwalijke zaak. Misschien wat meer video conferenties houden. De economische schade die het bedrijfsleven er van overhoud mag ieder zelf dragen. En daar bedoel ik niet specifiek de scheepvaart mee.De overlast begint nu al. Iedereen in de zone van traatsburg ,Kehl, Baden Baden wordt gescreend, overlast en beperkingen van levering van goederen.. Een taxiondernemer ,loodgieter etc uit de auto, doorzoeken uitladen . De detailhandel die zijn reguliere bevoorrading ontwricht ziet. etc.

Uit dat oogpunt is het wenselijk dat dit soort manifestaties met meer bedachtzaamheid naar de lokale inwoners geoorganiseerd word..
Het blijft altijd leuk om met ander mans geld te kunnen smijten.

Josef


* Wat doet de markt? Geef je marktindruk op www.vaart.nl/peiling
* Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected]
* Afmelden op: [email protected] met tekst: unsubscribe VAART-L


Antwoord per e-mail aan