VAART-bericht van: chefren <[email protected]>
On 11-08-09 20:17, Nico wrote:
Als de markt krimpt en er geen vraag is naar extra schepen hoe kom je dan aan werk ?
Het is de bedoeling dat als de markt x procent krimpt dat iedereen x procent minder werk heeft tegen ongeveer dezelfde of hogere prijzen.
Nu zijn er idioten die zenuwachtig worden van x procent minder werk en daarom onder de kostprijs gaan varen in plaats van te zeggen "hee minder vaardagen per jaar dus hogere kostprijs" laten ze de prijs zakken.
Met zulke idioten als collega's heb je als branche een serieus opvoedingsprobleem.
Nogmaals, leg het je collega's uit hoe en waarom, laat hier publiek maar geanonimiseerd zien wat je aangeboden hebt gekregen aan werk, met de vraagprijs en wat je hebt geboden en wat de kostprijs zou zijn.
Laat het elkaar zien!!! +++chefren * Hoe denk je over het Crisisberaad? www.vaart.nl/peiling * Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected] * Afmelden op: [email protected] met tekst: unsubscribe VAART-L
