VAART-bericht van: <[email protected]>

"M.A.J. van der Jagt" <[email protected]> schreef:

Collega's
Volgende week is er een evaluatie naar aanleiding van de proef om een
toerbeurt te geven vanaf Hansweert of de Volkerak.
Tijdens de stremming van één van de schutkolken in de periode van 31 mei tot
19 juni j.l. is van deze regeling gebruik gemaakt.
Heeft u ervaring met deze proef dan willen wij dat graag van u horen, hetzij
positief of negatief.
U mag dat ook naar mijn persoonlijk e-mail adres sturen maar natuurlijk ook
op deze site.
Met groeten,
Rinus van der Jagt.
[email protected]

Goede morgen,

In deze periode zijn wij 2 keer de Krammersluizen gepasseerd.

De 1e keer, vanaf de Volkerak, hebben wij ons telefonisch aangemeld en doorgegeven met welke schepen wij geschut waren en hebben rustig aangevaren richting Krammer omdat er toch nog een complete schutting voor lag. We werden voorbij gevaren door 2 tankers, die dus na ons aan de beurt zouden zijn. Achteraf bleek dat deze zich niet gemeld hadden en sputterden dus toen ze bij de Krammer te horen kregen dat ze nog niet aan de beurt waren omdat ze zich niet voorgemeld hadden.

Wij hebben deze voormelding dus als positief ervaren

Op LIVRA was echter niet duidelijk hoe de toerbeurt was om dat de gegevens niet geheel actueel waren.
Dit werd door de sluismeester bevestigd.

Op de terugweg hebben wij ons weer telefonisch gemeld, maar kregen te horen dat de pilot was afgelopen en dat men gewoon weer op beurt bij aankomst aan de sluis werkte, ondanks dat de borden met de melding met telefoonnummer nog aan de bruggen hingen vanaf Hansweert.

Dat hield dus in dat meerdere schepen nu weer het gas erop gingen zetten, maar omdat wij ook nog meedoen aan "Voortvarend besparen" - de brandstofcompetitie, zijn wij gewoon doorgevaren met onze eigen snelheid. Wat trouwens - toevallig - in hield dat wij gelijk aan de beurt waren, samen met de 'snelle jongens'.

Waarom men de pilot heeft stopgezet, voordat beide sluizen weer in bedrijf waren, vinden wij vreemd.

Naar onze mening werkte het systeem goed.

M vr gr

m.s Drakar


* Wat doet de markt? www.vaart.nl/peiling
* Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected]
* Afmelden op: [email protected] met tekst: unsubscribe VAART-L


Antwoord per e-mail aan