Tomasz Ganicz wrote:
> Dla tych, co na konferencji mówili o zamiarze zrobienia filmiku
> instruktażowego do podczepienia do wstępu:
>
> Fajny filmik zrobiony przez Włochów:
>
> http://it.wikipedia.org/wiki/File:WikiGuida_Wikipedia.ogg
>
>   
Mysle, że lepiej byloby zrobic taki kurs dla poczatkujacych 
tekstowo-graficzny. oba szkolenia dla poczatkujacych na konferencji 
robily na mnie wrazenie nieco chaotycznych.

Jaroslaw Zielinski

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym