Tomasz Ganicz wrote: > Dla tych, co na konferencji mówili o zamiarze zrobienia filmiku > instruktażowego do podczepienia do wstępu: > > Fajny filmik zrobiony przez Włochów: > > http://it.wikipedia.org/wiki/File:WikiGuida_Wikipedia.ogg > > Mysle, że lepiej byloby zrobic taki kurs dla poczatkujacych tekstowo-graficzny. oba szkolenia dla poczatkujacych na konferencji robily na mnie wrazenie nieco chaotycznych.
Jaroslaw Zielinski _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
