> Kolejny etap sprawy możliwości robienia swobodnie zdjęć w muzeach - 
> jeśli ktoś jeszcze nie wie o co w ogóle chodzi, to polecam ten artykuł:
> 
> http://pl.wikinews.org/wiki/Kiedy_dowiemy_si%C4%99,_dlaczego_nie_mo%C5%BCna_robi%C4%87_zdj%C4%99%C4%87_w_niekt%C3%B3rych_polskich_muzeach%3F
>  
> 
> 
> (albo krócej: http://ur1.ca/u3nq ).
> 
> Tymczasem VaGla opublikował informację pod wymownym tytułem 
> "Regulaminowy zakaz fotografowania w muzeach to klauzula abuzywna (sygn. 
> XVII Amc 1145/09)" - może jeszcze podsumowanie tego tekstu:

A czy z tego wszystkie wynika, że mogę jutro iść do BBN z oprzyrządowaniem i 
prosić o umożliwienie zeskanowania książki z obrazkami, którą Polona udostępnia 
w jej właściwej rozdzielczości :P i to w dodatku każdą stronę w oddzielnym 
pliku?

Picus viridis

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym