> Kolejny etap sprawy możliwości robienia swobodnie zdjęć w muzeach - > jeśli ktoś jeszcze nie wie o co w ogóle chodzi, to polecam ten artykuł: > > http://pl.wikinews.org/wiki/Kiedy_dowiemy_si%C4%99,_dlaczego_nie_mo%C5%BCna_robi%C4%87_zdj%C4%99%C4%87_w_niekt%C3%B3rych_polskich_muzeach%3F > > > > (albo krócej: http://ur1.ca/u3nq ). > > Tymczasem VaGla opublikował informację pod wymownym tytułem > "Regulaminowy zakaz fotografowania w muzeach to klauzula abuzywna (sygn. > XVII Amc 1145/09)" - może jeszcze podsumowanie tego tekstu:
A czy z tego wszystkie wynika, że mogę jutro iść do BBN z oprzyrządowaniem i prosić o umożliwienie zeskanowania książki z obrazkami, którą Polona udostępnia w jej właściwej rozdzielczości :P i to w dodatku każdą stronę w oddzielnym pliku? Picus viridis _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
