On 04/11/2010 09:30 PM, Tomasz Ganicz wrote:

> W praktyce może to być jednak tak, że jak wejdziesz do muzeum z
> aparatem i zignorujesz ich regulamin zakazujący focenia to pewnie
> wyprawdzi cię ochroniarz.
>
> Natomiast pewnie warto by uderzyć do Narodowego, Zamku Królewskiego w
> Warszawie, Ojcowa, Jasnej Góry i paru innych miejsc.
>
Jak ten "ochroniarz" Cie dotknie to nie walisz do UKOiK tylko dzwonisz 
na 112 i oskarzasz o naruszenie nietykalności osobistej. Na 99.99% to 
jest ochroniarz bez licencji czyli nie ma prawa Cię dotknąć. Ochroniarze 
z licencja kosztują kilka razy wiecej więc muzeów na nich nie stać.

Narodowe nigdy nie stawiało przeszkód w foceniu poza technicznymi 
warunkami. Robiliśmy tam zdjecia z Patrolem i Heavenlym 99% zdjec do 
kosza ze względu na masakryczne oświetlenie :(

masti



_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym