W dniu 11 kwietnia 2010 21:53 użytkownik masti <[email protected]> napisał: > On 04/11/2010 09:30 PM, Tomasz Ganicz wrote:
> Narodowe nigdy nie stawiało przeszkód w foceniu poza technicznymi > warunkami. Robiliśmy tam zdjecia z Patrolem i Heavenlym 99% zdjec do > kosza ze względu na masakryczne oświetlenie :( Do Narodowego jak się zgłosiliśmy z oficjalną prośbą to dastaliśmy oficjalną odpowiedź że "nie, ze względu na naturę otwartych licencji". Chodzi i Narodowe Muzem Sztuki w Warszawie. -- Tomek "Polimerek" Ganicz http://pl.wikimedia.org/wiki/User:Polimerek http://www.ganicz.pl/poli/ http://www.ptchem.lodz.pl/en/TomaszGanicz.html _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
