W dniu 11 kwietnia 2010 21:53 użytkownik masti <[email protected]> napisał:
> On 04/11/2010 09:30 PM, Tomasz Ganicz wrote:

> Narodowe nigdy nie stawiało przeszkód w foceniu poza technicznymi
> warunkami. Robiliśmy tam zdjecia z Patrolem i Heavenlym 99% zdjec do
> kosza ze względu na masakryczne oświetlenie :(

Do Narodowego jak się zgłosiliśmy z oficjalną prośbą to dastaliśmy
oficjalną odpowiedź że "nie, ze względu na naturę otwartych licencji".
 Chodzi i Narodowe Muzem Sztuki w Warszawie.


-- 
Tomek "Polimerek" Ganicz
http://pl.wikimedia.org/wiki/User:Polimerek
http://www.ganicz.pl/poli/
http://www.ptchem.lodz.pl/en/TomaszGanicz.html

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym