W dniu 8 maja 2010 16:11 użytkownik Przykuta <[email protected]> napisał:
> Lagi już zeszły do 11 dni, ale dobrze by zeszły do 7. Kiedyś, gdy można było > o tym pisać na TO, aż takich lagów nie było. A ja myślę, że na TO raz w miesiącu należałoby pisać krótkie przypomnienie o koniecznych pracach (wszak mamy tabelę ładną). Z tego względu, że projekt jest na tyle dynamiczny, że występuje rotacja ludzi. Przychodzą nowi i odchodzą weterani, a nowi muszą poznawać jak projekt działa i co jest stale do roboty, gdyby się nudzili, a przy okazji przypominać że trzeba przy tym pracować. Co więcej TO jest podlinkowane na SG więc liczba odwiedzających jest znaczna i oscyluje najczęściej w granicach 500-700 użytkowników czyli potencjalnych rąk do pracy. Karol007 _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
