W dniu 8 maja 2010 16:11 użytkownik Przykuta <[email protected]> napisał:

> Lagi już zeszły do 11 dni, ale dobrze by zeszły do 7. Kiedyś, gdy można było 
> o tym pisać na TO, aż takich lagów nie było.

A ja myślę, że na TO raz w miesiącu należałoby pisać krótkie
przypomnienie o koniecznych pracach (wszak mamy tabelę ładną). Z tego
względu, że projekt jest na tyle dynamiczny, że występuje rotacja
ludzi. Przychodzą nowi i odchodzą weterani, a nowi muszą poznawać jak
projekt działa i co jest stale do roboty, gdyby się nudzili, a przy
okazji przypominać że trzeba przy tym pracować. Co więcej TO jest
podlinkowane na SG więc liczba odwiedzających jest znaczna i oscyluje
najczęściej w granicach 500-700 użytkowników czyli potencjalnych rąk
do pracy.

Karol007

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym