| -----Original Message----- | From: [email protected] [mailto:wikipl-l- | [email protected]] On Behalf Of Przykuta | Sent: Tuesday, May 11, 2010 1:31 PM / | Już prawie mamy dobicie do 7 dni laga. Nieźle. Podbijam ;)
Proponuję metodą małych kroków na razie używać naprzemiennie lag - zwłoka -
lag - zwłoka - ...
Pzdr., Janusz "Ency" Dorożyński
_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
