Hej,

Może ktoś będzie zainteresowany. Koalicja Otwartej Edukacji (które
członkiem jest Stowarzyszenie Wikimedia Polska) ogłosiła nabór na
animatorów otwartej edukacji.  Idea jest taka, że po szkoleniu tacy
animatorzy będą jeździli z wykładami po Polsce na temat wolnych
licencji, idei otwartej edukacji, pomagali zakładać nowe projekty z
tego gatunku, czy pomagali zmieniać strukturę tych, które już istnieją
ale są np: niezbyt szczęśliwie prowadzone.

Pierwsza seria szkoleń dla przyszłych animatorów ma się odbyć 11-13
czerwca 2010, w  Górze Kalwarii koło Warszawy.

Organizatorzy zapewniają uczestnikom bezpłatny nocleg, wyżywienie i
ew. zwracają koszt dojazdu.

Żeby się zapisać trzeba wypełnić ankietę, do której link jest na stronie KOEDu:

http://koed.org.pl/lang/pl/2010/05/szkolenia-animatorow-otwartej-edukacji-nauki-i-kultury/

-- 
Tomek "Polimerek" Ganicz
http://pl.wikimedia.org/wiki/User:Polimerek
http://www.ganicz.pl/poli/
http://www.ptchem.lodz.pl/en/TomaszGanicz.html

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym