Hej, Może ktoś będzie zainteresowany. Koalicja Otwartej Edukacji (które członkiem jest Stowarzyszenie Wikimedia Polska) ogłosiła nabór na animatorów otwartej edukacji. Idea jest taka, że po szkoleniu tacy animatorzy będą jeździli z wykładami po Polsce na temat wolnych licencji, idei otwartej edukacji, pomagali zakładać nowe projekty z tego gatunku, czy pomagali zmieniać strukturę tych, które już istnieją ale są np: niezbyt szczęśliwie prowadzone.
Pierwsza seria szkoleń dla przyszłych animatorów ma się odbyć 11-13 czerwca 2010, w Górze Kalwarii koło Warszawy. Organizatorzy zapewniają uczestnikom bezpłatny nocleg, wyżywienie i ew. zwracają koszt dojazdu. Żeby się zapisać trzeba wypełnić ankietę, do której link jest na stronie KOEDu: http://koed.org.pl/lang/pl/2010/05/szkolenia-animatorow-otwartej-edukacji-nauki-i-kultury/ -- Tomek "Polimerek" Ganicz http://pl.wikimedia.org/wiki/User:Polimerek http://www.ganicz.pl/poli/ http://www.ptchem.lodz.pl/en/TomaszGanicz.html _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
