Dnia 19-07-2010 o godz. 9:38 Przykuta napisał(a):
> Hmm, znaczna część z nas tego nie zna:
> Wiszą tu na dole:
> http://meta.wikimedia.org/wiki/Main_Page
> Tam się nierzadko dzieje więcej, niż na meta-wiki, która jest linkowana
> u nas na głównej. I teraz pytanie - gdzie to na wiki powiesić?
> przykuta


Pod siostrzanymi na głównej, mniejszą o 25% czcionką? Nie chciałbym z 
jednej strony "zabierać" przestrzeni czytelnikom, niezainteresowanym 
projektami siostrzanymi i takimi właśnie... kuzynowatymi, ale fakt, tam 
się dzieją rzeczy ciekawe, warto gdzieś wyeksponować.

Wojtek



_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym