Witam,

Dnia 19 lipca 2010 Wojciech Pędzich napisał:

> Pod siostrzanymi na głównej, mniejszą o 25% czcionką? Nie chciałbym z 
> jednej strony "zabierać" przestrzeni czytelnikom, niezainteresowanym 
> projektami siostrzanymi i takimi właśnie... kuzynowatymi, ale fakt, tam
> się dzieją rzeczy ciekawe, warto gdzieś wyeksponować.

Nie wieszałbym tego na głównej, podobnie jak nie wieszają na innych
wiki - może raczej osobna strona "Projekty Fundacji Wikimedia"
podlinkowana z głównej.

Pozdrawiam,
Robert

-- 
Robert Drózd   
wikipedia : http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:Rdrozd
e-mail    : rdrozd/at/sgh.waw.pl
blogi     : blog.webaudit.pl * vroobelek.iq.pl * biblijny.blox.pl
facebook  : www.facebook.com/webaudit


_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym