Witam, Dnia 19 lipca 2010 Wojciech Pędzich napisał:
> Pod siostrzanymi na głównej, mniejszą o 25% czcionką? Nie chciałbym z > jednej strony "zabierać" przestrzeni czytelnikom, niezainteresowanym > projektami siostrzanymi i takimi właśnie... kuzynowatymi, ale fakt, tam > się dzieją rzeczy ciekawe, warto gdzieś wyeksponować. Nie wieszałbym tego na głównej, podobnie jak nie wieszają na innych wiki - może raczej osobna strona "Projekty Fundacji Wikimedia" podlinkowana z głównej. Pozdrawiam, Robert -- Robert Drózd wikipedia : http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:Rdrozd e-mail : rdrozd/at/sgh.waw.pl blogi : blog.webaudit.pl * vroobelek.iq.pl * biblijny.blox.pl facebook : www.facebook.com/webaudit _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
