> 
> Mamy ich coraz mniej. Nowi są zniechęcani, a ich pomysły są dyskredytowane. 
> Więc? Ja już nie mam zamiaru kopać się z koniem, ani być zlewem od brudnej 
> roboty, gdy się ktoś na kogoś obraził i Przykuta ma sprawę załagodzić. 
> Jesteście marines - to do boju. Działajcie.
> 
> przykuta
> 

O, jako ten, który podesłał Przykucie kolejnego odchodzącego autora coś skrobnę.

Tutaj zgadzam się z Sebastianem. Próbuję włączyć się aktywniej w wiki i 
zauważam, że to "nie jest strona dla starych/nowych/łagodnych ludzi". Mam 
wrażenie, że często zbyt wiele jest "śmiało" w "edytuj strony". Doskonale wiem, 
co to zadyskutowywanie problemów na śmierć jednakże stwierdzam, że autorzy 
powinni jednak konsultować się przed masowymi zmianami nazw haseł, wycinankami 
dużych partii tekstu itp. przyjemnościami. "Wikipedia dla kowbojów" wielu ludzi 
odpycha, zwłaszcza nowicjuszy, zwłaszcza osoby starsze, które z przyczyn 
demograficznych powinniśmy do Wikipedii przyciągnąć.

W jednym się z Przykutą nie zgodzę - Ty wracaj i łagodź u podstaw. Potrzebna tu 
każda pomoc, inaczej dalej będzie nam się kurczyć baza autorów.

Pozdrawiam i przepraszam że skrótowo, w locie do pracy jestem,
michał "aegis maelstrom" buczyński

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym